888 404 112   |       30-003 Kraków ul.Lubelska 16-18/LU9 Krowodrza

Dietetyk

MAGISTER NATALIA KOZAK – DIETETYK

Magister Natalia Kozak jest dyplomowanym dietetykiem z Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła także Uniwersytet Jagielloński, gdzie zdobyłam tytuł Specjalisty Zdrowia Publicznego. Obecnie realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. W ramach studiów zajmuje się pracą badawczą na temat wpływu różnych rodzajów diety na obraz morfotyczny szpiku kostnego.

Dzięki wielokierunkowemu wykształceniu podchodzi do każdego człowieka i jego zdrowia w sposób holistyczny. Każdą osobę traktuje w sposób indywidualny, uwzględniając nie tylko wyniki badań diagnostycznych, ale również preferencje smakowe, czas i fundusze jakimi dysponuje.
W szczególności zajmuje się żywieniem w sporcie, chorobach przewodu pokarmowego – żoładka ( choroba refluksowa, wrzodowa), jelit ( nieswoiste choroby zapalne jelit, zespół jelita drażliwego), celiakii, a także żywieniem w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Przed wizytą konieczne wypełnienie ankiety żywieniowej „do pobrania tutaj” oraz dzienniczka żywieniowego ( 2-3 dni robocze + 1 dzień wolny) „do pobrania tutaj