888 404 112   |       30-003 Kraków ul.Lubelska 16-18/LU9 Krowodrza

Diabetolog

LEK. MED. EDYTA SEKUŁA
SPECJALISTA DIABETOLOG, INTERNISTA, DIETETYK

Doktor Edyta Sekuła to diabetolog i dietetyk. Jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii oraz doradcą żywieniowym. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne (praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz we własnej prywatnej praktyce lekarskiej).

Szczególnie interesuje ją leczenie choroby otyłościowej, stanu insulinooporności oraz wszystkich typów cukrzycy ( typu 1, typu 2, cukrzycy ciążowej i innych). Na każdej wizycie oprócz standardowego postępowania lekarskiego wykonuje analizę składu ciała, ponieważ ocena ilości tkanki tłuszczowej jest niezbędne w procesie odchudzania. Wierzy, że zmiana stylu życia jest możliwa, dlatego stara się stale edukować, motywować i wspierać swoich pacjentów w tej zmianie. W codziennej pracy cechuje ją pozytywne nastawienie do pacjentów, rzetelność i skuteczność stosowanych terapii.

Informacje dodatkowe:

1-wsza wizyta jest najbardziej wymagająca. Zebranie dokładnego wywiadu (lekarskiego, żywieniowego), badanie (w tym składu ciała) ustalenie celów leczenia, omówienie sposobu terapii, zaleceń żywieniowych, a w przypadku wizyty diabetologicznej dodatkowo szkolenie z obsługi glukometru i samokontroli glikemii, zajmuje trochę czasu. Dlatego  1-wsza wizyta powinna trwać 60 minut. Wizyty kontrolne trwają 30 minut.

PRZED wizytą należy pobrać i wypełnić ankietę żywieniową (pobierz Ankietę), dzienniczek żywieniowy z 3-7 dni, oraz przesiewową skalę depresji – (do pobrania – Dzienniczek żywieniowy, Skala depresji). Ankietę i dzienniczek należy przesłać mailem na kontakt@harmonymedical.pl lub przynieść na wizytę. Po pierwszej wizycie pacjent otrzymuje spersonalizowane zalecenia żywieniowe dopasowane do trybu życia i preferencji kulinarnych (płatne osobno, czas oczekiwania na zalecenia – do 7 dni roboczych). Na każdej wizycie wykonywane jest badanie składu ciała.